НБА Алл-Стар утакмица 2021 пренос уживо: време, распоред, пренос информација, како гледати закуцавање / такмичења у 3 поена уживо

Који Филм Да Видите?

Више о:

НБА Алл-Стар викенд је сажет за недељу увече као такмичење у 3 бода, такмичење у закуцавању и емитовање НБА Алл-Стар утакмице 2021. на ТНТ-у!

Овогодишња игра ће следе исти формат као и прошле године . Тим Дурант и тим ЛеБрон надметаће се за победу у свакој од прве три четвртине (свака четвртина почиње са 0: 0). Почетком 4. четвртине сат ће бити искључен и биће постављен коначни циљни резултат на основу кумулативног резултата из прве три четвртине.

Гианнис Антетокоунмпо, Степх Цурри, Лука Донциц и Никола Јокић придружују се ЛеБрон Јамесу у почетних пет за Теам ЛеБрон, док Теам Дурант контрира са Кирие Ирвинг, Јоел Ембиид, Кавхи Леонард, Брадлеи Беал и Јаисон Татум. Кевин Дурант неће играти на вечерашњој утакмици због повређене тетиве кољена.

Како можете уживо да гледате НБА Алл-Стар утакмицу 2021. уживо? Овде је све што треба да знате.

КОЛИКО ЈЕ НБА НИГА СВЕЗВЕДНА ИГРА?

НБА Алл-Стар утакмица почиње вечерас (7. марта) у 20:00. ЕТ на ТНТ.

ШТА ЈЕ НБА РАСПОРЕД ИГРА СВЕ ЗВЕЗДЕ:

Извештавање о НБА Алл-Стар утакмици почиње у 17:00. ЕТ на ТНТ. Изазов за вештине и такмичење у 3 поена од 18:30 до 20:00. ЕТ праћен НБА Алл-Стар утакмицом.

Мике Цонлеи (Утах Јазз, замена за повређеног Девина Боокер-а), Јаилен Бровн (Бостон Целтицс), Јаисон Татум (Бостон Целтицс), Степх Цурри (Голден Стате Варриорс), Зацх ЛаВине (Цхицаго Буллс) и Донован Митцхелл (Утах Јазз ) такмичиће се на овогодишњем такмичењу са 3 бода.

КАДА ЈЕ КОНКУРС ЗА ДУНК?

Такмичење у закуцавању одржаће се током полувремена Алл-Стар утакмице. Анфернее Симонс (Портланд Траил Блазерс), Цассиус Станлеи (Индиана Пацерс) и Оби Топпин (Нев Иорк Кницкс) такмичиће се на овогодишњој манифестацији.

НБА АЛЛ-СТАР УТАКМИЦА 2021 ИНФОРМАЦИЈЕ О СТАКЛУ УЖИВО:

Ако имате важећу пријаву путем кабла, можете уживо гледати НБА Алл-Стар утакмицу путем ТНТ стрима уживо веб страницу ТНТ-а или Погледајте ТНТ апликацију .

ДА ЛИ МОЖЕМ ДА Гледам НБА АЛЛ-СТАР УТАКМИЦУ НА ХУЛУ?

ако ти имају важећу претплату на Хулу + Ливе ТВ , можете уживо гледати НБА Алл-Стар утакмицу путем ТНТ стрима уживо услуге. Хулу + Ливе ТВ нуди седмодневну бесплатну пробу за претплатнике који испуњавају услове .